בניית אתר בוורדפרס

תוכן עניינים

מה זה וורדפרס

מערכת וורדפרס היא מערכת לניהול תוכן ואתרים (CMS) הפופלרית ביותר בעולם כאשר בסביבות חצי מיליארד אתרים מופעלים ע"י מערכת זו.
בעזרת מערכת WordPress ניתן לייצר אתר אינטרנט מעוצב, רספונסיבי, מהיר, להתקין פליאגינים כמו טופס יצירת קשר ועוד בצורה קלה ופשוטה יחסית וכל זאת ללא ידע בקוד (למרות שידע בתכנות מהווה יתרון ומקל על מנהלי התוכן והאתרים שמופעלים ע"י WordPress).


בואו ונלמד עוד על מערכת זו ונראה מהם היתרונות המרכזיים בוורדפרס לעומת פתרונות אחרים לבניית אתרים.

וורדפרס

יתרונות השימוש בוורדפרס

לכל מערכת יש את היתרונות והחסרונות שלה והיא פונה לקהל יעד שונה ולמטרות שונות.
נראה כי וורדפרס היא מערכת הניהול תוכן שנותנת את המעשה המקצועי ביותר ומהקיף לבניית אתר בחינם שכן היא בנוייה בצורה של קוד פתוח ואין צורך לשלם על שימוש בוורדפס.

מהם יתרונות נוספים של וורדפרס ומדוע כדאי לי לבנות אתר עם וורדפרס?

פשוטה מאוד לשימוש

גם משתמשים ללא ניסיון קודם בפיתוח יכולים לעבוד עם וורדפרס ולבנות אתר בעזרת מערכת זו.

פלאגינים

– לוורדפרס יש מגוון עצום של פלאגינים למגוון רחב של מטרות:

 

חיבור לרשתות חברתיות, אנליטיקס, קידום אורגני, שליחת טפסים, שיפור מהירות אתר וכו לכל אלו יש פתרון פשוט ויעיל – פשוט מתקינים פלאגין מספריית הפלאגינים של וורדפס ומתחילים לעבוד.

אבטחה

בגלל שוורדפרס בנויה בצורה של קוד פתוח זה אומר שיש המון מתכנתנים שמשפרים אותה ומייצירם גרסאות חדשות כל הזמן ובהם יש שיפורים, תיקון באגים וכו.
בעזרת הקהילה של מפתחי וורדפרס אשר תורמים לשיפור המוצר גם האבטחה באתרים אלו נחשבת לגבוהה יחסית ביחס למערכות ניהול תוכן אחרות.

גמישות

למי מאיתנו שיש לו ידע בפיתוח או שיכול להעסיק מתכנת לביצוע משימות שונות בניהול ופיתוח אתר ישמח לדעת שבגלל שוורדפס בנויה בקוד פתוח ניתן לגשת לקוד של מערכת הניהול זו, לשנות ולעדכן אותו ולהוסיף פונקציות ויכולות לפי צורך וכו.

היתרון במערכת גמישה שניתן לשנות אותה אם נצטרך ולבצע התאמות היא חשובה מאוד ויכולה לעזור במקרים מסויימים שבהם אנו צריכים שהאתר שלנו יבצע משימות מעבר לאתר תדמית או מסחר פשוט.

 

חינמית כפי שציינו לא צריך לשלם על בניית אתר בעזרת וורדפס, פשוט מורידים את הקובץ של מערכת הניהול, מתקינים על השרת שלנו ומתחילים לעבוד! ביחס למערכות אחרות שייתכן ויעלו כסף זה יתרון גדול מאוד במיוחד לטווח הארוך.

קהילה תומכת

בגלל הפופולריות של וורדפס והעובדה שהיא המערכת הפופלרית ביותר בעולם לפיתוח אתרים יש לה גם קהילה תומכת, פורומים רבים וכו.

בפועל זה אומר שאם אנחנו נתקלים בבעיה, מחפשים מדריך כלשהיא לביצוע פעולה או רוצים ללמוד על המערכת בשביל לשפר את הידע שלנו בתחום נוכל למצוא הכל ובצורה פשוטה באינטרנט – מדריכים, פורומים, סרטוני הדרכה, כשזה מגיע לוורדפס ניתן למצוא את כל אלו ועוד בכמויות גדולות ברשת.

בניית אתרים עם UpperTech

מאמרים בשיווק דיגטלי
לוח משחק שח - תמונת אווירה לשיווק רימרקטינג
בלוג
מה זה שיווק רימרקטינג

תוכן עניינים שיווק רימרקטינג מקצועי – מה חשוב לדעת קמפיין רימרקטינג הוא שיווק לאנשים שכבר היו באינטרקציה עם אחד מהנכסים

למאמר »
טיפים-לקידום-אתרים-אורגני
בלוג
10 טיפים לקידום אתרים

תוכן עניינים איך ניתן בעזרת קידום אתרים להגביר את התנועה לאתר באופן משמעותי? כמו תחומים רבים בעולם ההייטק גם קידום אתרים

למאמר »

שיתוף ברשתות חברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

צור קשר