תוכן עניינים

פרסום דיגיטלי בצורה הנכונה ומותאמת לעסק יכול להוביל לעלייה משמעותית בתנועת הגולשים לאתר.

בשיווק דיגיטלי לעסקים ניתן לפרסם במספר שיטות ופלטפורמות שונות על מנת להגדיל את החשיפה שמקורה בחיפושים אורגנים בגוגל או ע"י פרסום עסקים באופן ממומן ועם תקציב מוגדר.

עלייה חדה בהיקף הפרסום באינטרנט בשנים האחרונות

בשנים האחרונות ובמיוחד בשנה האחרונה בזמן משבר הקורונה ישנה עלייה חדה בהיקפים של מחזורי הפעילות של העסקים בסביבה הדיגיטלית.
מטבע הדברים עסקים רבים השתמשו יותר ויותר בחברה לפרסום באינטרנט על מנת לקדם את פעילות השיווק הדיגיטלית תוך שימוש באסטרטגיות שיווק ופרסום במגוון ערוצים במטרה להגדיל את המכירות וערך המותג.

חברת שיווק דיגיטלי יכולה לייצר פרסום אינטרנטי במגוון ערוצים ופלטפורמות על מנת להגדיל לשווק את העסק בסביבה הדיגיטלית תוך שיפור הנוכחות והחשיפה באינטרנט.
לאחר יצירת קמפיינים פרסומיים ניתן למדוד בקלות מהיכן מגיעים הלקוחות הכי רווחיים לחברה לטובת הגדלת המאמצאים בערוצי שיווק רווחיים אלו.

מהם השיטות המובילות לקידום אתרים באינטרנט

ברשת האינטרנט יש מגוון רחב של אפשרויות פרסום ושיווק דיגיטלי לעסקים על מנת לחשוף את הפעילות העסקית באינטרנט וכך להוביל להגדלת המכירות, חשיפה, מיתוג וכו.

מהם הפלטפורמות המובילות לפרסום באינטרנט?

פרסום בפייסבוק

פרסום עסקים בדיגיטל דרך פרסום ממומן בפייסבוק היא דרך מעולה ברוב המקרים לשיווק דיגיטלי לעסקים,
כמעט כל קהל היעד של הרוב המכריע של העסקים נמצא בפייסבוק ובעזרת מערכת הפרסום הגמישה של פייסבוק ניתן לפרסם במגוון שיטות את העסק.
על מנת להשיג תוצאות טובות מפרסום בפייסבוק ניתן להיעזר בחברת פרסום דיגיטלי על מנת לייצר קמפיינים מותאמים לעסק ולפעילות העסקית שלו שכן התחרות גדולה ופרסום בפייסבוק לעסקים צריך להיעשות בצורה המקצועית ביותר על מנת להגיע לתוצאות חיוביות ובזמן קצר יחסית

פרסום בגוגל

פרסום עסקים בגוגל בעזרת חברת שיווק דיגיטלי טומן בחובו פוטנציאל עצום שכן דרך פלטפורמת הפרסום של גוגל ניתן לפרסם מגוון סוגי קמפיינים ולהגיע לכמעט 100% מהקהל היעד של העסקים.
בעזרת פרסום דרך גוגל ניתן לפרסם מודעות Search שמוצג בתוצאות החיפוש, פרסום ברשת הבאנרים במגוון עצום של אתרים באינטרנט, פרסום מודעות ווידאו וטקסט ביוטיוב,  פרסום דרך פלטפורמת GMAIL  ועוד.

פלטפורמת הפרסום של גוגל נחשבת למקצועית ביותר, מאפשרת אנליזה איכותית וניתן להגיע בעזרתה לתוצאות מעולות עבור הפרסום באינטרנט.
חברת פרסום מקצועית יכולה לנצל את היתרונות של פרסום בגוגל ולייצר קמפיינים עם גמישות תקציבית, עבודה לפי משפכים שיווקיים ופרסום בעלות נמוכה יחסית על מנת לנצל את תקציב הפרסום בצורה המיטבית.

חברת פרסום באינטרנט
חברת פרסום באינטרנט

קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אתרים בגוגל הוא דרך מעולה לקדם את העסק בזירה הדיגיטלית.

על מנת לקדם את האתר בתוצאות החיפוש של גוגל אנו מבצעים התאמה של האתר לפרמטרים של האלגוריתם של גוגל על מנת לשפר את מיקומי האתר על מילות מפתח שונות וכמו כן לקבל דירוג על מילות מפתח נוספות שרלוונטיות לפעילות העסקית.


קידום אורגני כולל שיפור האופטימיזציה למנועי החיפוש והוא כולל אלמנטים רבים שצריך לשפר או לתחזק כגון: שיפור חווית המשתמש, שיפור מהירות, אופטימיזציה למילות מפתח, בניית קישורים איכותיים, מיתוג ועוד.
התנועה האורגנית של לקוחות אשר מגיעים דרך גוגל נחשבת לאיכותית ביותר ולכן עלינו להשקיע את מירב המאמצים בהתאם לתכנית האסטרטגית על מנת למצות את הקהל האורגני שפוטנציאלי להגיע מגוגל.

שיווק דיגיטלי ובניית אתרים

בניית אתרים ונכסים דיגיטליים הם חלק בלתי נפרד ממאמצי השיווק הדיגיטלי.
ניתן לפרסום בגוגל בצורה של מודעות טקסט, או ביו טיוב בתצורה של וודיאו אבל בניית נכס דיגיטלי כגון אתר ברמה גבוהה הוא הכרח בכל קמפיין שיווקי באינטרנט.
קמפיין שיווק דיגיטלי כולל בתוכו ניהול או בניית אתר לצורך הקמת דפי נחיתה, קידום אורגני בגוגל, מדידת התנהגות הגולשים ע"י כלי אנליטיקס וכו.

בצורה זו של בניית נכסים דיגיטלים ניתן לשווק בצורה אפקטיבית תוך חשיפה של פעילות העסק ללקוחות, מדידה ,אופטימיזציה וכו.

שיטות לקידום אורגני בגוגל בעבור עסקים קטנים

כאמור האלגוריתם של גוגל בנוי ממעל 200 פרמטרים שונים שלפיהם מדורג האתר על שלל מילות מפתח.
בניית קישורי backlinks, אופטימיזציה למילות מפתח, שיפור מהירות האתר וחווית המשתמש, הגדלת זמן השהייה הממוצע באתר, ידידותיות לרספונסיביות, נגישות, תוכן רלוונטי, היררכיית HTML ועוד.

איך מודדים את יעילות השיווק באינטרנט?

כל קמפיין שיווקי של פרסום ממומן צריך להתחיל מהגדרת יעדים ומטרות.
בנוסף למערכות ניהול לקוחות, כספים וכו של החברה שאותה מפרסמים משרד פרסום יכול בקלות להשתמש בכלים מתקדמים של אנליטיקס בנוסף לפלטפורמות הפרסום על מנת לעקוב אחר המרות, החזרה השקעה על הפרסום וכו.

כמה עולה פרסום באינטרנט?

התשובה לשאלה על כמה עולה קידום בדיגיטל תלוייה באופי הפעילות העסקית, התקציב, אסטרטגיית השיווק באינטרנט וכו.
ניתן לומר כי משרד פרסום דיגיטלי יגבה החל מאלפי שקלים בודדים לקידום אורגני ופעילות פרסום בסיסית בפייסבוק וגוגל ומכאן ניתן לעלות לאסטרטגיות קידום מתקדמות, עבודה בריבוי פלטפורמות וכו' ומקרה זה התקציבים יהיו גדולים יותר.

מחפשים חברת פרסום לניהול השיווק באינטרנט?

הגעתם למקום הנכון! לחברת הפרסום UppeTech ניסיון רב שנים בניהול קמפיינים בשוק המקומי והבינלאומי, אנו סוכנות לשיווק דיגיטלי שחיה את השוק 24/7 על כל השינויים, החידושים ושיטות העבודה הטובות ביותר לשיווק דיגיטלי.
השאירו לנו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם הצעת אסטרטגיה והצעת מחיר בהתאם לעסק שלכם ולמטרות הפרסום.

פרסום דיגיטלי לעסקים קטנים – שאלות ותשובות

 1. אתם מפרסמים גם ביוטיוב?

  כן, אנו מתאימים בעבור עסקים את אסטרטגיית הפרסום שאנו מאמינים שתעבוד הכי טוב עבורם, שיווק בווידאו הוא בהחלט שחקן מרכזי בתחום הפרסום בדיגיטל בימים אלו 🙂

 2. בניית אתרים לעסקים הוא חלק מהשירות שלכם?

  במקרים מסויימים כן, כל מקרה לגופו אבל בהחלט בניית אתר שיעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר לטובת קידום אורגני, תדמית, מכירות הוא תנאי הכרחי להצלחת מאמצי השיווק.

 3. מהו פרסום בגוגל?

  דרך פלטפורמת הפרסום של גוגל ניתן לייצר קמפיינים במגוון תצורות: פרסום ביוטיוב, פרסום במודעות החיפוש, באנרים באתרים ברחבי הרשת, פרסום דרך Gmail ועוד. אנו נתאים כל אסטרטגיית פרסום בהתאם לפעילות העסק, התקציב וכו.

 4. איך מקבלים ייעוץ לשיווק דיגטלי

  צרו איתנו קשר באחד מן הטפסים המצורפים לעמוד זה ונשמח לתת לכם ייעוץ אסטרטגי והצעת מחיר לצורך יצירת קמפיינים של פרסום ברחבי באינטרנט.

 5. כמה עולה לפרסום בגוגל עבור העסק?

  שירותי פרסום ממומן ע"י חברת שיווק דיגיטלי כוללים בתוכם תשלום ישיר לפלטפורמות הפרסום וכמו כן תשלום לחברת הפרסום עבור יצירת וניהול הקמפיינים.
  כל מקרה צריך שייבחן לגופו, לצורך הדוגמא פרסום בעבור עסקים קטנים ניתן להתחיל בסכום של אלפי שקלים בודדים ובנוסף לכך תשלום של 2,000 ש"ח לחברת הפרסום או תשלום בתצורה של 15- 20 אחוז מתקציב הפרסום עבור ניהול הקמפיינים.

 6. כמה עולים שירותי קידום אתרים SEO?

  תלוי בגורמים כגון: היקף התחרות, האם יש לעסק נכנסים דיגיטליים, מטרות וכו אבל מדובר ב 3,000 ש"ח לפחות על מנת שיכול להתבצע קידום אורגני איכותי שיוכל להוביל לתוצאות חיוביות

 7. כמה זמן עד שרואים תוצאות?

  בשיווק מממומן טווח הזמן לקבלת תוצאות יכול לעמוד על מינימום של מספר ימי עבודה, תלוי בנכסים דיגיטליים של העסק, האם קיים דף נחיתה או שצריך לייצר, מהו היקף הפרסום וכו.
  בקידום אורגני יעברו מספר חודשים עד שנוכל להתחיל לראות שינוי משמעותי בתנועת הגולשים לאתר (איך יש לזכור כי התנועה תהיה איכותית יותר ורלוונטית מאשר גולשים אשר מגיעים לאחר הקלקה על פרסומות)