תוכן עניינים

פרסום בגוגל אדוורדס

רשת החיפוש של גוגל – גוגל אדוורדס מספקת את אחת הדרכים הכי טובות ואפקטיביות לפרסם באינטרנט.המודעות של גוגל אדוורדס מוצגות למתשמשים אשר חיפשו מונח מסויים בגוגל, הם מוצגות כמספר תוצאות חיפוש בראשית הדף או התחתית ולפעמים אינם מוצגות בכלל.

אנו כמפרסמים יכולים להחליט על פי איזה מונח חיפוש של מתשמש נרצה להתמודד על הזכות להציג לו מודע ה ממומנת ומהו המחיר המקסימלי שאותו אנו מוכנים לשלם במידה והוא יקליק על המודעה שלנו ויעבור לאתר או דף הנחיתה.

לפרסום בגוגל יש יתרונות רבים ועל כך נספר במדריך נפרד אך חשוב להבין כי בתחרות הגוברת בשוק הפרסום הדיגיטלי חשוב להשתמש בכל הכלים שעומדים לרשותנו ובצורה מקצועית וחכמה.

שיווק נכון בעזרת גוגל אדס יכול לקחת קדימה כמעט כל קמפיין שיווק דיגיטלי ולשפר את תוצאות הפרסום באופן משמעותי.

דגשים לפרסום בגוגל אדוורדס

בשביל לפרסם את האתר הצורה מוצלחת באדוורדס אנו דבר ראשון צריכים להכיר את קהל היעד שלנו ולאפיין אותו על מנת שנוכל להתאים לו את המסרים המתאימים. היכנסו למידע נוסף למאמר שלנו בנושא טיפים לפרסום בגוגל

לאחר מכן חשוב לבנות ולעצב את דף הנחיתה שאליו המשתמש יעברו לאחר שהקליק על המודעה.

לאחר בניית דף הנחיתה כולל הפעלת טפסים, דרכים ליצירת קשר, התקנת פיקסלים שונים למדידה וכו נוכל לבנות את המודעות עצמן, לנסח את הקופיקייטינג ולהפעיל את הקמפיין.

מכאן והלאה מלווים באופן צמוד את פעילות הקמפיין, בודקים את התוצאות ומבצעים אופטימיזציה.

פרסום באדוורדס בעזרת UpperTech

חברתנו מקדמת את פעילות השיווק הדיגיטלי עבור חברות רבות בהצלחה רבה.
בעזרת יחס אישי וקמפיינרים מהשורה הראשונה אנו מביאים תוצאות לכל עסק שעובד איתנו.

בעזרת קידום עסקים באינטרנט אנו מצליחים שוב ושוב לבצע הגדלת מכירות, שיפור ההמרות, חיזוק מותג, פרסום ממומן ועוד – יש מגוון רחב של דרכים לקדם את העסק ולכל תעשייה יש את הפלטפורמות המועדפות שמתאימות לה, צרו איתנו קשר לייעוץ חינם ומידע נוסף >

לוגו adwords
מאמרים בשיווק דיגטלי

שיתוף ברשתות חברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin