תוכן עניינים

קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אורגני במנועי החיפוש מטרתו היא לקדם את דפי האתר של העסק כך שהם יופעיו בתוצאות החיפוש של המשתמשים.
המטרה היא להופיע בכמה שיותר מונחי חיפוש רלוונטים לשירות או המוצר שהעסק מוכר וכך להגביר את תנועת הגולשים לאתר על מנת שיבצעו רכישה, יקראו עוד ויכירו לעומק את העסק ואת השירות וכו.

ע"י ביצוע פעולות אופטימיזציה מסויימות באופן שוטף לאתר או כל כנס דיגיטלי אחר ניתן להתקדם בתוצאות הדירוג של מנועי החיפוש ובפרט בגוגל וכך לעמוד ביעדים ולהגביר את המכירות ואת ערך המותג.

קידום אורגני במנועי החיפוש

קידום אתרים אורגני עם חברת UpperTech

חברתנו עוסקת בפעילות שיווק דיגיטלי ובפרט קידום אתרים אורגני במנועי החיפוש באופן שוטף.

אנו מבצעים אופטימיזציה לאתר במגוון רחב של אספקטים כך שיתקדם בתוצאות בצורה רצופה ויעילה.
ע"י צוות המומחים שלנו אנו מלווים את בעלי העסק בתהליך וכל הקידום נעשה תוך שיתוף פעולה ושקיפות על מנת שנוכל ביחד להעביר הן למנוע החיפוש והן ללקוחות העסק את המסרים המתאימים והנכונים בשביל שיגיעו לאתר ויבצעו את ההמרה שאליה אנו שואפים וכמובן תוך שמירה על חווית משתמש גבוהה ככל שניתן לטובת שיפור אחוז הלקוחות החוזרים של העסק.

איך מתבצעת מלאכת קידום האתר?

ישנם מספר רב של פרמטרים שאליהם צריך להתייחס כאשר רוצים לקדם את האתר בצורה אורגנית במנועי החיפוש.
חלק מהפרמטרים הם ברורים וידועים וחלקם לא, לצד זאת חשוב לציין כי מלאכת הקידום משתנה בין מדינות ובין תחומי עיסוק כך שאופטימיזציה שוטפת ואנליזה שבעזרת נוכל להסיק מסקנות תוך כדי עבודה גם היא חלק בלתי נפרד מאופי העבודה.

 

התאמת האתר מבחינה טכנית, שיפור חווית משתמש, עבודה ברשתות חברתיות, כתיבת תוכן איכותי, בניית קישורים לאתר, הוספת גרפיקה איכותית ומקורית, אסטרטגיית קישורים בתוך האתר, חווית מובייל ועוד.
זו רק רשימה חלקית מבין הפרמטרים של קידום אתרים ואנו נשתמש בכל הכלים האפשריים על מנת לקדם את האתר באינטרנט ולהגיע ליעדים ביחד איתכם!

מדריך לשיווק דיגיטלי לעסקים
מאמרים בשיווק דיגטלי

שיתוף ברשתות חברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin