תוכן עניינים

שיווק דיגיטלי לעסקים

שיווק באינטרנט ע"י יצירת קמפיינים של פרסום ממומן או שיווק דרך קידום אורגני הם ביחד עם פעילות בסושיאל מוביל למקור הכנסה משמעותי ביותר עבור רוב העסקים ולעיתים מקור ההכנסה הבלעדי.
במיוחד בימים אלו של משבר קורונה ומציאות חדשה שנוצרה בעולם ניתן לראות את חשיבות היכולת של העסקים לשווק את עצמם בדיגיטל ולהשיג לקוחות חדשים בסביבת האינטרנט.

קידום עסקים באינטרנט
קידום עסקים באינטרנט

שיווק דיגיטלי ופרסום ממומן בדרכים ובפלטפורמות השונות שמבוצע תוך שימוש באסטרטגיה הנכונה והאפקטיבית עבור העסק יכולה לשפר באופן משמעותי את המכירות והמיתוג של העסק וכל זה בעלויות נמוכות הרבה יותר ביחס לשיטות פרסום מסורתיות כגון: טלויזיה, רדיו, שלטי חוצות ועוד.

כיום התקציבים המופנים לטובת שיווק דיגיטלי גדלים מידי שנה וכמו כן הפלטפורמות ואפשרויות הפרסום דרכם ניתן להגיע לקהל היעד כאשר יותר ויותר משתמשים נמצאים שעות רבות מידי יום בפלטפורמות השונות ושם ניתן להגיע אליהם מסרים מתאימים לפי טרגוט של אנשי הדיגיטל.

איפה ניתן לפרסם עסקים באינטרנט?

יש מגוון רב של דרכים לפרסם עסקים בדיגיטל,
קידום אורגני במנועי החיפוש, פרסום ממומן PPC, פרסום וניהול עמודים ברשתות חברתיות, אימייל, ווידאו כל אלו ועוד הם דרכים פופולריות אשר דרכם אתם יכולים לקדם את העסק שלכם בצורה אפקטיבית.

שיווק תוכן באינטרנט עבור פרסום עסקים

על מנת לפרסם עסקים באינטרנט חשוב להשתמש בכל הכלים האפשריים ולא להתבסס רק על פרסום מגוון שהוא נחשב לבעל ערך לטווח הקצר, שיווק תוכן בעזרת פלטפורמות שיווק כגון טאבולה \ אאוטבריין או שימוש ברשתות חברתיות יוכל גם להעלות באופן משמעותי את ערך המותג וייצר קהלים אשר מכירים את פעילות העסק ויכולים לבצע רכישה או שימוש בשירות בסבירות יחסית גובהה.

שיווק באינטרנט צריך לכלול מבט על ראייה שיווקית לטווח קצר + זמן ארוך כולל הגברת החשיפה וצבירת קהל אוהדים, עוקבים, בניית ניוזלטר וכו על ידי יצירת תכנים איכותיים שמביאים ערך לקוראים.

מחיר שירותי שיווק דיגיטלי

המחיר של חברות השיווק לשירותים השונים מתחילים לרוב מאלפי שקלים בודדים ועד 10,000 ואף הרבה יותר בהיקף השיווק.
קידום אתרים אורגני או ניהול עמודים ברשתות חברתיות יכולים לרוב לעלות ביחד 4,000 ש"ח- 5,000 ש"ח וזה תלוי כמובן בשעות העבודה הצפויות שהחברה עתידה להשקיע בקידום, תכנים, גרפיקות וכו.

אם נכניס לתמונה שיווק ממומן כגון פרסום בגוגל, פרסום בפייסבוק או כל פלטפורמה אחרת כאן המחיר נגזר מריטיינר בסיסי בתוספת אחוז מתקציב הפרסום.

יתרונות השיווק הדיגיטלי לעסקים

שליטה בתקציב
בקמפיין שיווקים הדיגיטל אנו יכולים לשלוט בתקציב באופן מיידי ולהגדיר שינויים לפי הצורך והצלחת הקמפיין באופן פשוט ויעיל וכך לוודא שאנו שומרים על החזר השקעה חיובי ועומדים ביעדי השיווק.

קמפיינים במגוון פלטפורמות
בדיגיטל יש פלטפורמות רבות שדרכם ניתן לפרסם ולכל עסק יש את קהל היעד שלו והמטרות שלו ובהתאם לכך ניתן לבחור את האסטרטגיה והמקומות הנכונים לפרסום עבורו באופן נכון ויעיל.
כאשר יש תקציב מספק וניתן לפרסום ביותר מפלטפורמה אחת במקביל ולעיתים 4-5 זהו דבר מעולה עבור מאמצי הקידום כי ניתן לעשות שיווק רימרקטינג יעיל, לבנות משפך שיווק, להסיק מסקנות מבין פלטפורמה ופלטפורמה וכו.

אופטימיזציה
בניגוד לשיטות מסורתיות של פרסום בדיגיטל אנו מחברים את פעילות השיווק לכלי אנזליזה רלוונטים וכך יכולים לקבל את כל הנתונים הרלוונטים למדידת הקמפיין ובהתאם לכך לשנות ולשפר לטובת שיפור התוצאות.

רימרקטינג
בעזרת שיווק רימברקטינג אנו יכלים "לצבוע" משמע לסמן את כל מי שהיה באינטקרציה עם הנכס הדיגיטלי שלנו,
לדוגמא: הקליק על מודעה, ביקר באתר שלנו, פתח את האימייל ששלחנו וכו וכך אנו יוכלים להסיק כי הוא מביע עניין בשירות או המוצר של העסק וכדאי להמשיך ולהציג לו מודעות.
כמובן שכל זה נעשה כחלק ממסע לקוח שלם ובהתאם לאסטרטגיה שנבחרה וגם בנושא זה מתבצעת אופטימיזציה על מנת להגיע לקהל הכי איכותי עבורנו לטובת ביצוע ההמרה.

איך מתחילים לפרסם את העסק באינטרנט

על מנת להתחיל בקמפיינים פרסומיים כגון קמפיינים בפייסבוק, בגוגל או כל פלטפורמה אחרת באופן יעיל באופן יעיל אנו דבר ראשון מבמצעים מחקר שוק ומיפוי מתחרים וכמו כן היכרות עם הנכסים הדיגיטליים הקיימים של העסק.
לאחר מכן אנו מתחילים ביחד להגדיר את המטרות והעידים של הפרסום ולצד זאת מגדירים תקציב לפרסום שיהיה אפטקטיביב להשגת היעדים וכמו כן ניתן להגדיל אותו לאחר שנגיע להחזר השקעה חיובי על הוצאות הפרסום.

השלב הבא יכלול הקמת אסטרטגייה פרסומית וייחודית עבור העסק על מנת שנוכל להגיע לקהל היעד הרלוונטי ביותר ודרך פלטפורמות השיווק שנכונות ביותר עבור המטרות והתקציב שלנו.
לאחר שהקמפיינים עלו לאוויר משלב זה מתבצעת אופטימיזציה באופן שוטף ותוך שקיפות מלאה מול העסק על מנת שלא יהיו סימני שאלה וביחד נוכל להשיג את המטרות.

חברות פרסום באינטרנט

חברת UpperTech בעלת ניסיון נרחב בשיווק עסקים בדיגיטל כולל קידום אתרים אורגני, פרסום ממומן, ניהול אתרים ועוד.
למידע נוסף והצעת מחיר לשיווק דיגיטלי צרו איתנו קשר בטופס המצורף ונשמח לעמוד לשירותכם עם הצעת מחיר ואסטרטגיית שיווק