תוכן עניינים

פיתוח אתרי אינטרנט ודפי נחיתה

פיתוח אתר אינטרנט שמותאם לצרכים ולמטרות העסקיות או לחילופין שיפור אתר קיים על מנת שיעמוד בסטנדרטים ובתחרות הוא חשוב ביותר והכרחי על מנת להצליח באסטרטגיית השיווק הדיגיטלי ולמעשה להצליח לייצר הכנסה ומיתוג לעסק באינטרנט. המפתח להצלחה בשיווק דיגיטלי נמצא ביצירת אתר מתקדם עם חווית משתמש מעולה אשר מותאמת לקהל היעד ולפעולה שאנו רוצים שהמשתמשים יבצעו באתר. לאילו צרכים הכי חשוב שהאתר ייתן מענה?

  • אתר מעוצב ברמה הגבוהה ביותר ומותאם למגוון גדלי מסכים.
  • מהירות גבוהה
  • אופטימיזציה שוטפת למנועי החיפוש של גוגל
  • חווית משתמש מעולה
  • פונקציונליות, דרכים נוחות לרכוש \ ליצור קשר

הרשימה הנ"ל היא חלקית בלבד! כל הפיתוחים, ההתאמות וניהול האתר השוטף חייב להעשות בדרך המקצועית והמתאימה ביותר על מנת להצליח במאמצי השיווק, למצות את הפוטנציאל של המוצר ולעמוד ביעדי הרווחים.

פיתוח אתרים ודפי נחיתה

אנו עוסקים בבניית אתרים לעסקים זמן רב ובעלי ניסיון משמעותי גם בקידום אתרים אורגני על מנת שבניית האתר גם תוביל להגברת החשיפה במנועי החיפוש ותוביל להגדלת המכירות והחשיפה של המוצג.
אנו מפתחים אתרים או דפי נחיתה במגוון פלטפורמות פופולריות כגון:
פיתוח אתרי וורדפרס, פיתוח אתרי וויקס, חנויות שופיפיי ועוד.

פיתוח אתרים בהתאם לסטנדרטים והצרכים של קהל היעד הוא אחד החלקים הכי חשובים בפאזל של פיתוח ושיווק באינטרנט ועל מנת להגדיל את המכירות ו"להגיע" לקהל היעד חשוב לפתח ולעצב את הנכסים הדיגיטלים בהתאם לקהל היעד, למוצר, לעשות אופטימיזציה וטסטינג באופן תמידי.

ניהול אתר

התקדמות הטכנולוגיה והתחרות הגוברת מחייבת את בעלי האתר כל הזמן לבצע בדיקות, לחדש, להוסיף פיצ'רים וכו לאתר על מנת לעמוד בחזית העשייה ולהציג מוצר חדשני, מתקדם ומותאם לקהל היעד.

אנו מספקים שירות ניהול אתר שוטף במגוון פלטפורמות פופולריות.
השירות כולל שעות פיתוח, שיפור חויית משתמש, טיפול בתקלות, הטמעת פלאגינים ותוכנות חדשות באתר ועוד.

אופטימזציה לאתר​

לאחר שסיימנו עם מחקר המילים ומחקר המתחרים והדרנו יעדים אנו יוצאים לדרך 
בשלב זה נעשה בדיקות QA על האתר, נאתר ונתקן בעיות, נשפר מהירות, נתקן תוכן משוכפל אם יש, נבדוק תקינות אלמנטים רלוונטים, נתאים את קוד האתר כך שיהיה ידידותי ולפי דרישות גוגל ועוד.

כל פעולות אלו ופעולות נוספות שנעשות בפעילות הושטפת הם חלק מן מאמצי הקידום וכך אנו למעשה מתאימים את האתר לדרישות של גוגל וגורמים לשיפור בדירוג במגוון מילות מפתח וגם חשיפה למילות מפתח חדשות כך  שהתנועה לאתר צפוייה לגדול ומשתמשים רלוונטים אלינו יקליקו על תוצאות החיפוש ויגיעו לאתר שלנו בכמויות גדולות יותר מבעבר.

עיצוב UX

חווית משתמש מעולה הכרחית על מנת להצליח בשיווק הדיגיטלי בימים אלו.

התחרות גדולה בכל השווקים, ללקוחות בכל תחום יש מגוון רחב של אפשרויות נגישות והמאבק על כל לקוח נמצא בשיא.
בשלב זה בדיוק נכנסת לתמונה חווית המשתמש שכן היא מאפשרת חוויה מעולה ללקוח, קשר עם המותג, נוחות בביצוע פעולה, הבנה של המסר השיווקי וניווט באתר על מנת לבצע רכישה ועוד.

בצוות שלנו עובדים מעצביפ גרפים ונשי UX מהשורה הראשונה עם שנים של ניסיון בתעשייה. ביחד נוכל לייצר חווית משתמש מעולה שמותאמת ללקוח ולמוצר וכמובן להמשיך ולשפר אותה בעזרת טסטינג ואופטימיזציה בהתאם לפעילות המשתמשים על מנת להגדיל את המכירות וערך המותג באופן תמידי