תוכן עניינים

כתיבת תוכן שיווקי לאתרים

כתיבת תוכן לאתרים שנעשית בצורה הנכונה יכולה לשנות את המציאות ולהגדיל את המכירות העסק באופן משמעותי.
תוכן הוא חלק חשוב מאוד בפאזל של אסטרטגיית השיווק והוא גם יכול להיות בעל ערך גבוה מאוד וארוך טווח שכן הוא משמש למעשה כנכס דיגיטלי – מאמר איכותי ותוכן שיווקי אשר כתוב בצורה המקצועית נמצא לתמיד באתר הלקוח ויכול לעבוד עבורו 24/7!!

תוכן איכותי מוכר, תוכן איכותי גורם לגולשים להישאר זמן רב באתר ולהכיר את העסק, תוכן איכותי מוביל להתקדמות בתוצאות החיפוש של גוגל

כתיבת שיווקית לאתרים זו אומנות!

כתיבת מאמרים

אנו בחברת Uppertech מחזיקים צוות כותבים שמוכן לכל משימת כתיבה.
לאחר היכרות ראשונית עם העסק והפעילות שלו אנו יודעים להוציא לפועל כתיבת מאמרים שנעשית בצורה המקצועית ביותר ולאחר מחקר מילות מפתח.
בנוסף לכך מהניסיון שלנו בקידום אתרים למנועי החיפוש אנו יודעים לתת את הערך המוסף של הטמעת מילות מפתח רלוונטיות ובמקומות הנכונים ובחזרתיות הנכונה.
בצורה זו אנו דואגים לכך שגם גוגל יזהו את המאמר בקלות והוא ידורג בהתאם למילות החיפוש במקומות הנכונים וכך יקבל חשיפה של לקוחות פוטנציאלים.

כתיבת מאמרים מותאמים לקידום SEO

מאמרי SEO הם נכס דיגיטלי של העסק לכל דבר ועניין.
מאמר ארוך ומקצועי הכולל מילות מפתח רלוונטיות עם נפח החיפוש הגדול יכול להוביל להופעות – הקלקות ורכישות באופן משמעותי כאשר המאמר מוצג ללא הפסקה בתוצאות החיפוש של גוגל במילות מפתח הרלוונטיות.

חברות רבות מציעות כתיבת תוכן בצורה הפשוטה שלה על מנת לייצר את כמות מילות המפתח הנדרשת ולסיים את המשימה.
אנו מקדימים ועושים מחקר מלא של התחום, לומדים את המתחרים ומבינים איזה תוכן עובד, אילו נושאים מעיניינים ומה מציג מנוע החיפוש בתוצאות שלו במקומות הראשונים.
שלב שני הוא לבצע מחקר מילות מפתח על מנת לבנות את המאמר סביב מילות מפתח בעלות נפח חיפוש חודשי, חשיבות, ורלוונטיות גדולה ככל שניתן.
זו הדרך לכתוב תוכן אשר ייצר ערך ארוך טווח, יהיה מותאם לחיפושים הנפוצים בגוגל ויקבל חשיפה מספקת מגולשים רלוונטים לפעולה שהעסק רוצה שתהיה – רכישה \ המרה אחרת \ מיתוג וכו.

כתיבת תוכן ע"י צוות UpperTech

הצוות של חברת Uppertech מנוסה בכתיבת תוכן מגוון ואיכותי עבור מגוון רחב של נושאים.
בעזרת הידע שלנו בשיווק דיגיטלי אנו יודעים לייצר תוכן איכותי ומעניין גם לגולשים שבאתר וכמו כן ידידותי למנוע החיפוש של גוגל.
בנוסף לתוכן אנו מציעים מפרט גדול של פתרונות שיווק דיגיטלי וניהול קמפיינים מומנים על מנת לייצר אסטרטגיית תוכן משולבת עם תכנים איכותיים, קמפיינים פרסומיים ופעילות SEO לצורך קידום המותג והעסק והגדלת כמות המכירות.

כל פעילות כתיבת התוכן בחברה שלנו מבוצעת ומבוקרת ע"י כותבי תוכן מנוסים בעלי ידע נרחב בשיווק דיגיטלי לצורך קבלת התוצאות הטובות ביותר.

צרו איתנו קשר למידע נוסף והצעת מחיר לכתיבת תוכן איכותי לאתר שלכם.