תוכן עניינים

| מה זה קידום אורגני בגוגל לעסקים?

קידום אתרים אורגני הוא ערוץ השיווק המשתלם ביותר בטווח הארוך עבור העסקים בפעילות השיווק שלהם באינטרנט.
בעזרת התאמות שנעשות באתר וביצוע אופטימיזציה ותחזוקה שוטפת לטובת התאמות למנוע החיפוש של גוגל אנו יכולים לקדם את האתר במגוון מילות חיפוש בתוצאות גוגל כך שלקוחות פוטנציאלים יחשפו לאתר כאשר הם מחפשים שירות בגוגל בתדירות גבוהה ביותר.

צוות חברת UpperTech מבצע קידום אתרים לעסקים קטנים באופן מקצועי ומותאם אישית לכל עסק ועסק וזאת על מנת לטגרט תחומים ומילות מפתח רלוונטיות שלקוחות פוטנציאלים מחפשים ולגרום לגוגל להציג את עמודי האתר בתוצאות החיפוש ובמקום גבוה ככל שניתן.

בעזרת קידום אתרים אורגני לעסקים אנו יכולים להגיע לקהל יעד גדול ומגוון שבדיוק מתאים לתחום שבו העסק פועל וקהל זה גם ביצע חיפוש אקיטיבי בגוגל ונחשף לאתר שלנו וכך להיחשף לקהל יעד איכותי ורלוונטי מאוד עבור הפעילות העסקית.
קידום אתרים SEO יכול להוביל לתנועה רבה של גולשים מכווני מטרה שיבקרו באתר העסק ובהמשך לכך ניתן להמיר אותו ללקוחות באחוזים טובים ביותר בטח ביחס לשיטות שיווק אחרות כגון פרסום ממומן, שיווק ברשתות חברתיות וכו.

איך אנו עושים קידום אתרים לעסקים?

לצורך בניית אסטרטגייה מנצחת לקידום האתר במגוון רחב של מילות מפתח במנועי החיפוש אנו מתחילים דבר ראשון מהיכרות ולמידה של פעילות העסק ביחד עם מחקר מתחרים ומחקר מילות מפתח.

מבחינת תחום ה SEO מחקר מילות מפתח כולל מיפוי מלא של מגוון רחב של מילות מפתח שאנשים מחפשים ושאנו רוצי שהאתר יופיע בתוצאות החיפוש בחיפושים אלו גבוה ככל שניתן.
בשלב זה אנו מייצרים רשימה של מונחי חיפוש כולל ממוצע נפח חיפוש חודשי, בשלב העבודה המעשית אנו נעשה את ההתאמות באתר ובבניית פרופיל קישורים על מנת להתקדם בתוצאות הדירוג של כל המונחים הרלוונטים

שירותי קידום אתרים

מחקר מתחרים ומילות מפתח

לצורך בניית אסטרטגיה מנצחת לקידום האתר במגוון רחב של מילות מפתח במנועי החיפוש אנו מתחילים דבר ראשון מהיכרות ולמידה של פעילות העסק ביחד עם מחקר מתחרים ומחקר מילות מפתח.

מבחינת תחום ה SEO אנו נותנים שירותי קידום אתרים אשר כוללים מחקר מקדים אודות פעילות העסק וכמו כן מחקר מילות מפתח כולל מיפוי מלא של מגוון רחב של מילות מפתח שאנשים מחפשים ושאנו רוצים שהאתר יופיע או השירות שהעסק מציע יופיע בתוצאות חיפוש אלו בתוצאות החיפוש בחיפושים אלו גבוה ככל שניתן.
בשלב זה אנו מייצרים רשימה של מונחי חיפוש כולל ממוצע נפח חיפוש חודשי, בשלב העבודה המעשית אנו נעשה את ההתאמות באתר ובבניית פרופיל קישורים על מנת להתקדם בתוצאות הדירוג של כל המונחים הרלוונטים

אופטימזציית SEO ​

לאחר שסיימנו עם מחקר המילים ומחקר המתחרים והדרנו יעדים אנו יוצאים לדרך:)
בשלב זה נעשה בדיקות QA על האתר, נאתר ונתקן בעיות, נשפר מהירות, נתקן תוכן משוכפל אם יש, נבדוק תקינות אלמנטים רלוונטים, נתאים את קוד האתר כך שיהיה ידידותי ולפי דרישות גוגל ועוד.

כל פעולות אלו ופעולות נוספות שנעשות בפעילות הושטפת הם חלק מן מאמצי הקידום וכך אנו למעשה מתאימים את האתר לדרישות של גוגל וגורמים לשיפור בדירוג במגוון מילות מפתח וגם חשיפה למילות מפתח חדשות כך  שהתנועה לאתר צפוייה לגדול ומשתמשים רלוונטים אלינו יקליקו על תוצאות החיפוש ויגיעו לאתר שלנו בכמויות גדולות יותר מבעבר.

כתיבת תכנים איכותיים לאתר​

כתיבת תכנים איכותיים אשר יוצרים ערך ועניין מצד המשתמש הם חלק משמעותי ביותר בפעילות קידום האתרים.
חוק בסיסי הוא שפעולה אשר טובה למשתמשים טובה גם לאלגוריתם של גוגל ואם המשתמשים יקבלו תוכן איכותי שנותן להם ערך מוסף ומשאיר אותם זמן רב יותר באתר שלנו וגורם להם לגלוש בין עמודים ואף לחזור מפעם לפעם שוב לאתר שלנו כך נתקדם בתוצאות החיפוש של גוגל.

אנו נותנים דגש רב על כתיבת תוכן איכותי ע"י כותבי תוכן מקצועיים.

קישורים חיצוניים​

אלגוריתם החיפוש של גוגל עובד כמו רשת עכביש אשר עוברת בין האתרים בעזרת קישורים שבינהם.

בתכנית שירותי קידום אתרים של חברת UpperTech אנו נוסיף קישורים איכותיים בלבד מאתרים רלוונטים לתחום העסק בלבד אשר יראו לגוגל שהאתר שאותו אנו מקדמים הוא סמכותי ובעל ערך מוסף כך שאתרים רלוונטים וחזקים מפנים אליו קישורים.

שימוש באנליטיקס וכלים מתקדמים לצורך שיפור הקידום

במרוצת העבודה וכחלק מהשירות שלנו לקידום אתרים בצורה אורגנית בגוגל אנו נתחיל להשתמש בכלי אנליזה שונים על מנת לעקוב אחר השינויים, למדוד את הצלחתנו, לאתר Funnels מוצלחים ולעשות A/B Testing על מנת לשפר את אסטרטגיית הקידום שלנו בכל עת.