תוכן עניינים

פרסום ברשתות חברתיות​

שיווק ברשתות חברתיות יכול וצריך להיעשות בצורה אורגנית וממומנת גם יחד.
קידום אורגני ע"י יצירת תוכן איכותי וויראלי אשר מושך את תשומת הלב של הגולשים ויחד עם זאת נותן להם ערך וידע נוסף על נושאים שהעסק רוצה לקדם.

באמצעות קידום אורגני וממומן ברשתות חברתיות כגון פייסבוק, אינסטגרם, לינקדין ועוד ניתן להגיע לקהל ידע גדול ומגוון ולקבל טאפיק איכותי ובשל לאתר שלנו או דף הנחיתה לצורך ביצוע המרה והגדלת מאגר הלקוחות של החברה.

צרו איתנו קשר להתאמת תוכנית עבור קהל היעד הרלוונטי לעסק שלכם והכנת אסטרטגיית שיווק מנצחת שמשתמשת בכל הכלים האפשריים שעולם הדיגיטל מציע לטובת שיווק העסקים באינטרנט.

פרסום באינסטגרם

אינסטגרם היא אחת מהרשתות החברתיות הכי גדולות בעולם, לפי נתונים סטטיסטיים עדכניים מידי חודש גולשים באינסטגרם מעל מיליארד יוזרים מכל רחבי העולם.
רוב הקהל באינסטגרם הוא קהל צעיר ונמצא בטווח גילאים של 18-44.

שיווק באינסטגרם וניהול עמודי אינסטגרם יכול להועיל לעסק במספר רב של דרכים כגון: מיתוג ומוניטין, הגדלת התנועה לאתר, איסוף לידים, הגברת המודעות לעסק ופעילותו, הגדלת המכירות, קשר עם לקוחות ועוד.

פרסום בפייסבוק

מעל 2.5 מיליארד משתמשים חודשיים יש בפלטפורמה של פייסבוק אשר מציבים אותה כרשת החברתית הכי גדולה בעולם.

ביחד עם מוצרים נוספים של חברת פייסבוק כגון: אינסטגרם, וואטסאפ ומסנג'ר ניתן לומר כי כל קהל יעד נמצא בפייסבוק ולרוב יהיה מומלץ לשלב את פייסבוק בכל תכנית שיווק דיגטלי לעסקים.

באמצעות פרסום בפייסבוק ניתן להגיע לקהל ידע גדול ומגוון ולקבל טאפיק איכותי ובשל לאתר שלנו או דף הנחיתה לצורך ביצוע המרה והגדלת מאגר הלקוחות של החברה.

צרו איתנו קשר להתאמת תוכנית עבור קהל היעד הרלוונטי לעסק שלכם והכנת אסטרטגיית שיווק מנצחת שמשתמשת בכל הכלים האפשריים שעולם הדיגיטל מציע לטובת שיווק העסקים באינטרנט.

פרסום בלינקדין

לינקדין היא פלטרפומה מעולה וממוקדת למגזר עסקי אשר ניתן בעזרת לפרסם באופן מעולה וממוקד בצורה של B2B וכמו כן B2C לקרייריסטים, אנשי עסקים ושאר פעילות עסקית כאשר רוב האנשים ברשת הלינקדין עוסקים בעולם הטכנולוגיה על כל גווניה.

יש עסקים מסויימים שפרסום בלינקדין רלוונטים אליהם ואם הקמפיינים יבוצעו בצורה הנכונה והמקצועית הם יקבלו פתח להגדרת המכירות באופן משמעותי ביותר.

מדוע כדאי לפרסם ברשתות חברתיות

לפרסום ברשתות חברתיות יש מספר יתרונות מרכזיים אשר גורמים לכך שברוב המכריע של אסטרטגיות השיווק:

קהל יעד גדול נמצא ברשתות חברתיות

  • עלות זולה יחסית לליד
  • הגברת ערך המותג
  • אפשרות פילוח מגוונת
  • שליטה בהוצאות ומינימום תקציב נמוך
  • כלים לביצוע אופטימיזציה לקמפיינים

בסך הכל ניתן לראות כי יש מגוון יתרונות לפרסום בסושיאל והרשימה הנ"ל היא עוד חלקית.
במידה והפרסום ברשתות חברתיות נעשה בצורה המקצועית והנכונה ניתן להגיע לתוצאות יפות מאוד באסטרטגיות אלו
כמה עולה לפרסם בסושיאל

הפרסום ברשתות חברתיות יכול להתבצע בצורה אורגנית לצד ממוממנת ועדיף לשלב בין השתיים.

אין כמעט מינימום תקציב לפרסום ברשתות השונות אך כמו ערוצי שיווק אחרים שיווק בסושיאל צריך להיות חלק מתקציב פרסום אשר מתחיל לפחות באלפי שקלים על מנת שנוכל לראות תוצאות ולקבל מספיק הקלקות ונתונים בשביל לבצע אופטימיזציה בהתאם לביצועי הקמפיין.
כמה זמן לוקח לייצר קמפיין פרסומי

ניתן להעלות קמפיין תוך יום אחד ברשתות חברתיות אך יחד עם זאת הפרסום צריך לצאת לדרך לאחר מחקר מתחרים, היכרות מעמיקה עם קהל היעד, הכנת גרפיקה וקופירייטינג וכו.

תוך שבוע שבועיים של עבודה ניתן להתחיל לייצר קמפיינים מקצועיים