עמוד תודה

קידום אורגני בגוגל

קידום אורגני הוא הוא ערוץ השיווק המשתלם ביותר בטווח הארוך עבור רוב העסקים בדיגיטל.
בעזרת קידום אתרים אורגני בגוגל האתר מתקדם ומדורג ביותר ויותר תוצאות חיפוש במגוון רחב של מילות מפתח שאנשים מחפשים.
דרך קידום אתרים מקצועי וחכם אנו יכולים להגיע לקהל יעד גדול ומגוון שבדיוק מתאים לתחום שבו העסק פועל וקהל זה גם ביצע חיפוש אקיטיבי בגוגל ונחשף לאתר שלנו.
קידום מסוג זה מביא לתנועה רבה של גולשים מכוונים מטרה אלינו ובהמשך לכך ניתן להגיע ליעדים ולרווחים בצורה מהירה ואפקטיבית תוך כך שהאתר "עובד עבורנו" 24 שעות ביממה.

בעזרת האסטרטגיה הנכונה ניתן להציג מודעות לקהל שהוא יחסית בשל ונמצא בנקודה שהוא מוכן בסבירות גבוהה יחסית לבצע את הפעולה שעסק רוצה שיבצע.

קמפיין פרסום מוצלח יכול להוביל להצלחה במובנים של החזר השקעה חיובי, חשיפת המותג, לקוחות חדשים, שיפור המותג ועוד.

בעבור כל חברה אנו בונים את האסטרטגיה המתאימה לה בהתאם לקהל היעד ומטרות השיווק.
ניתן לפרסם קמפיינים של PPC במגוון רחב של פלטפורמות כגון: יוטיוב, GDN, AdWords, שיווק מבוסס תוכן באמצעות טאבולה או אאוטבריין ועוד.

מחקר מתחרים ומילות מפתח

לצורך בניית אסטרטגיה מנצחת לקידום האתר במגוון רחב של מילות מפתח במנועי החיפוש אנו מתחילים דבר ראשון מהיכרות ולמידה של פעילות העסק ביחד עם מחקר מתחרים ומחקר מילות מפתח.

מבחינת תחום ה SEO מחקר מילות מפתח כולל מיפוי מלא של מגוון רחב של מילות מפתח שאנשים מחפשים ושאנו רוצי שהאתר יופיע בתוצאות החיפוש בחיפושים אלו גבוה ככל שניתן.
בשלב זה אנו מייצרים רשימה של מונחי חיפוש כולל ממוצע נפח חיפוש חודשי, בשלב העבודה המעשית אנו נעשה את ההתאמות באתר ובבניית פרופיל קישורים על מנת להתקדם בתוצאות הדירוג של כל המונחים הרלוונטים

אסטרטגיית קידום אורגני

לצורך בניית אסטרטגיה מנצחת לקידום האתר במגוון רחב של מילות מפתח במנועי החיפוש אנו מתחילים דבר ראשון מהיכרות ולמידה של פעילות העסק ביחד עם מחקר מתחרים ומחקר מילות מפתח.

מבחינת תחום ה SEO מחקר מילות מפתח כולל מיפוי מלא של מגוון רחב של מילות מפתח שאנשים מחפשים ושאנו רוצי שהאתר יופיע בתוצאות החיפוש בחיפושים אלו גבוה ככל שניתן.
בשלב זה אנו מייצרים רשימה של מונחי חיפוש כולל ממוצע נפח חיפוש חודשי, בשלב העבודה המעשית אנו נעשה את ההתאמות באתר ובבניית פרופיל קישורים על מנת להתקדם בתוצאות הדירוג של כל המונחים הרלוונטים

אופטימזציה לאתר​

לאחר שסיימנו עם מחקר המילים ומחקר המתחרים והדרנו יעדים אנו יוצאים לדרך :)
בשלב זה נעשה בדיקות QA על האתר, נאתר ונתקן בעיות, נשפר מהירות, נתקן תוכן משוכפל אם יש, נבדוק תקינות אלמנטים רלוונטים, נתאים את קוד האתר כך שיהיה ידידותי ולפי דרישות גוגל ועוד.

כל פעולות אלו ופעולות נוספות שנעשות בפעילות הושטפת הם חלק מן מאמצי הקידום וכך אנו למעשה מתאימים את האתר לדרישות של גוגל וגורמים לשיפור בדירוג במגוון מילות מפתח וגם חשיפה למילות מפתח חדשות כך  שהתנועה לאתר צפוייה לגדול ומשתמשים רלוונטים אלינו יקליקו על תוצאות החיפוש ויגיעו לאתר שלנו בכמויות גדולות יותר מבעבר.

כתיבת תכנים איכותיים לאתר​

כתיבת תכנים איכותיים אשר יוצרים ערך ועניין מצד המשתמש הם חלק משמעותי ביותר בפעילות קידום האתרים.
חוק בסיסי הוא שפעולה אשר טובה למשתמשים טובה גם לאלגוריתם של גוגל ואם המשתמשים יקבלו תוכן איכותי שנותן להם ערך מוסף ומשאיר אותם זמן רב יותר באתר שלנו וגורם להם לגלוש בין עמודים ואף לחזור מפעם לפעם שוב לאתר שלנו כך נתקדם בתוצאות החיפוש של גוגל.

אנו נותנים דגש רב על כתיבת תוכן איכותי ע"י כותבי תוכן מקצועיים.

קישורים חיצוניים​

אלגוריתם החיפוש של גוגל עובד כמו רשת עכביש אשר עוברת בין האתרים בעזרת קישורים שבינהם.

אנו נוסיף קישורים איכותיים בלבד מאתרים רלוונטים לתחום העסק בלבד אשר יראו לגוגל שהאתר שאותו אנו מקדמים הוא סמכותי ובעל ערך מוסף כך שאתרים רלוונטים וחזקים מפנים אליו קישורים.

שימוש באנליטיקס וכלים מתקדמים לצורך שיפור הקידום

במרוצת העבודה אנו נתחיל להשתמש בכלי אנליזה שונים על מנת לעקוב אחר השינויים, למדוד את הצלחתנו, לאתר Funnels מוצלחים ולעשות A/B Testing על מנת לשפר את אסטרטגיית הקידום שלנו בכל עת.

תוכן עניינים

מי אנחנו

חברת Uppr Tech מייצרת אסטרטגיות שיווק דיגיטלי מנצחות עבור מגוון רחב של לקוחות ופרוייקטים בתחום המקומי והבינלאומי.

פרסום ממומן, קידום אתרים אורגני, שיווק באמצעות תוכן ועוד. צרו איתנו קשר עוד היום להצעת מחיר והתאמת אסטרטגייה ייחודית עבור העסק שלכם עוד

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו

קידום אתרים יכול להשיג לך המון לקוחות חדשים :)

לפרטים נוספים והצעת מחיר​

שאלות ותשובות

קידום אתרים אורגני הוא כנראה ההשקעה הכי טובה שניתן לעשות בתחום השיווק הדיגיטלי .

קידום איכותי שנעשה בצורה הנכונה יכול להציב את האתר במקומות גבוהים באופן יציב וכך להביא להגברת התנועה לאתר מצד משתמשים שמיוזמתם מחפשים מוצר או שירות מסויימים ולא מתוך פרסומת שראו ברשתות חברתיות או דבר דומה אחר שמוצג להם כשאר הם לא מוכנים לכך.

ביצוע אופטמיזציית לקידום האתר בגוגל יכולה וצריכה להתבצע במספר דרכים שכן התקופה שמקדמי האתרים היו מתרכזים בניית קישורים או הוספת תוכן לאתר בלבד לטובת מאמצי הקידום חלפה לה בשנים האחרונות.

היום התקציב לביצוע קידום אתרים מקצועי צריך להתחיל בתקציב חודשי של 3,000 ש"ח ומשם ניתן להתקדם לפי היעדים והקצב שבו רוצים לקדם את האתר.

תוכן איכותי, אופטמיזצייה לאתר, בניית קישורים, תפעול Google My Bussiness ועוד כל אלו צריכים לעבוד כמכונה אחת על מנת שנוכל להגיע להשיגים משמועתיים והגדלת המכירות באופן משמעותי.

לאחר חודש עד חודשיים של עבודה בתחומים של מחקר מילות מפתח, הסרת בעיות ובאגים מהאתר במידה ונמצאו, יצירת תוכן איכותי וכו ניתן להתחיל לראות תוצאות בקידום במילות מפתח רלוונטיות וזרימה מוגברת של משתמשים לאתר.
כמובן שכל חודש שבו נעשית עבודת קידום מקצועית נוכל לראות את הגרף עולה ועולה בצורה סיסטמטית ואנו נראה שיפורים ודירוגים במילות מפתח נוספות.

יש לנו את הניסיון הרלוונטי ואת הרצון לשרת את הלקוחות שלנו בהצלחה ולעזור להם להתקדם ולהגיע לקהלי יעד חדשים, רבים ורלוונטים.
אנו עושים קידום אתרים בצורה מקצועית, שקופה, שומרים על עלות מול תועלת מעולה ללא מתחרים בשוק ועוד.
צרו איתנו קשר, קבלו הצעת מחיר ותראו על מה אנחנו מדברים :)

יתרונות קידום אתרים

חשיפה אפקטיבית לקהל ​

הצגת פרסום לפי מונחי חיפוש בגוגל וכך חשיפה לקהל שמחפש באופן אקטיבי בדיוק מה שאנו מציעים​

בניית תדמית​

החשיפה הרחבה בחיפושים רבים (גם אם המשתמשים לא מקליקים ועוברים לאתר)מובילה להגברת המודעות למותג​

ערך ארוך טווח

קידום אורגני מקצועי באופן תדיר יביא על בסיס קבוע תנועה איכותית לאתר שלנו גם במבט של שנים קדימה​

קהל איכותי

קידום בגוגל מביא לקהל איכותי ורלוונטי לעסק אשר מבצע רכישות והמרות באחוז גבוה יותר בדרך כלל משאר ערוצי השיווק

מאמרים בשיווק דיגטלי
לוח משחק שח - תמונת אווירה לשיווק רימרקטינג
בלוג
מה זה שיווק רימרקטינג

תוכן עניינים שיווק רימרקטינג מקצועי – מה חשוב לדעת קמפיין רימרקטינג הוא שיווק לאנשים שכבר היו באינטרקציה עם אחד מהנכסים

למאמר »
טיפים-לקידום-אתרים-אורגני
בלוג
10 טיפים לקידום אתרים

תוכן עניינים איך ניתן בעזרת קידום אתרים להגביר את התנועה לאתר באופן משמעותי? כמו תחומים רבים בעולם ההייטק גם קידום אתרים

למאמר »

צור קשר